fbpx

Polski producent drewna konstrukcyjnego - Timber Agent

O nas

/
O nas

TIMBER AGENT jako przedstawiciel producentów to firma z doświadczeniem w dostawach i dystrybucji drewna konstrukcyjnego C24 / KVH / BSH na potrzeby całego rynku Polskiego oraz Europy.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie realizacji zamówień materiału konstrukcyjnego z wszelkimi certyfikatami jakości i wytrzymałości oraz transportu pod wskazane miejsce w Polsce.

Od wielu lat obsługujemy klientów na rynku Polskim jak również na rynkach Europy Zachodniej. Do Wszystkich naszych zamówień podchodzimy profesjonalnie staramy się doradzić oraz stworzyć najszybszą drogę dostawy pod wskazany adres inwestycji.

Zaufało nam wiele firm do których regularnie dostarczamy produkt wysokiej jakości takie jak drewno konstrukcyjne C24 / KVH C24 / BSH GL24. Dostarczamy miesięcznie około 1400 m3 do wszystkich naszych klientów. Reprezentujemy producentów drewna konstrukcyjnego świerkowego oraz sosnowego, które posiada normy wytrzymałościowe oraz certyfikaty legalności pochodzenia drewna i jego przetwarzania oraz certyfikaty jakości CE i wytrzymałości konstrukcyjnej C14 / C16 / C24.

NASZA MISJA

Naszą misją są dostawy oraz dystrybucja wysokiej klasy drewna konstrukcyjnego posiadającego certyfikat jakości produkcyjnej CE oraz budowalny Europejski certyfikat wytrzymałościowy C14, C16, C18, C24.

TIMBER AGENT tworzy jedyną w swoim rodzaju siatkę logistyczną, która pomaga w optymalny sposób zapewnić dostawy do każdego zakątka Europy a wszystko to by pomagać w optymalizacji kosztów zakupu, transportu oraz terminowości zamówień.

Dostarczamy drewno do naszych klientów w postaci dużych cało samochodowych zamówień ale również w małych ilościach zaczynając od 3,3m3 ( 1paczka ) wszystkie nasze zamówienia są traktowane indywidualne i do każdego zamówienia podchodzimy z wyjątkowym zaangażowaniem.

Jako firma o szczególnym zaangażowaniu w promocję dobrej jakości drewna w budownictwie szkieletowym stawiamy głównie na fachową obsługę, doradztwo oraz terminowość dostaw. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie każde zamówienie jest dla nas ważne a obsługa oraz dokonana dostawa zamówionego drewna musi zakończyć się zadowoleniem i uśmiechem na twarzy naszych klientów.

Naszym celem jest pomagać w dostarczaniu materiałów produkcyjnych w których się specjalizujemy na czas i w określone miejsce bez zbędnych problemów. TIMBER AGENT jest jedną z nielicznych firm na rynku dostarczającą ładunki cało samochodowe drewna konstrukcyjnego Litego C24 w długościach 4,5m / 5m / 5,4m / 6m / 6,6m / 7,2m.

Zapraszamy do współpracy na pewno pomożemy, doradzimy, wycenimy i na czas dostarczymy.