fbpx

Polski producent drewna konstrukcyjnego - Timber Agent

Domy modułowe

/
/
Domy modułowe
domy modułowe

Domy modułowe: Kompleksowe wykonawstwo

Cechą charakterystyczną budownictwa modułowego jest tworzenie funkcjonalnych i przemyślanych przestrzeni na bazie wcześniej przygotowanych prefabrykatów. Dostępne na rynku elementy konstrukcyjne stwarzają możliwość realizacji oryginalnych projektów zabudowy sezonowej i całorocznej z wykorzystaniem naturalnych materiałów i surowców. Starając się jak najlepiej dopowiadać na zmieniające się potrzeby rynku materiałowego oferujemy:

  • wysokiej jakości drewno konstrukcyjne,
  • gotowe prefabrykaty przestrzenne do budowy domów,
  • domy modułowe.

Domy modułowe drewniane: Zalety

Drewno to bardzo trwały, a zarazem przyjazny dla człowieka i środowiska naturalnego materiał konstrukcyjny. Korzystając z wysokiej jakości komponentów drewnianych możemy zrealizować dowolny projekt – od niewielkiego domu modułowego na zgłoszenie, aż po wielkopowierzchniową konstrukcję do użytku całorocznego.

 

Wśród licznych zalet domów modułowych na uwagę zasługuje przede wszystkim krótki czas budowy. Gotowość prefabrykowanych komponentów konstrukcyjnych pozwala na zmontowanie konstrukcji i wykończenie wnętrza nawet w kilka tygodni. Od wyboru projektu od zamieszkania mija zwykle nie więcej niż dwa do trzech miesięcy. Modułowe domy letniskowe zew względu na mniejszą kubaturę powstają w jeszcze krótszym czasie.

 

Domy modułowe powstające na bazie precyzyjnie wyselekcjonowanym materiałów odznaczają się również trwałością. Konstrukcje tego typu mogą przetrwać długie dekady, a odpowiednio pielęgnowane i konserwowane zachowują funkcjonalność porównywalną z obiektami wniesionymi przy użyciu tradycyjnych technologii.

 

Zalety budownictwa modułowego idą w parze z atrakcyjną ceną. Wybór materiałów oraz zastosowanie nowych technologii pozwala na ograniczenie kosztów związanych z zakupem materiałów, roboczogodzinami pracowników zaangażowanych w realizację projektu oraz przedłużającym się okresem oddania budynku do użytku.

Domy modułowe od producenta

Klientów zainteresowanych zamówieniem domu modułowego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Dostarczamy wysokiej jakości gotowe prefabrykaty przestrzenne do budowy domów rekreacyjnych i całorocznych oraz konstrukcji innego przeznaczenia. Pracujemy w oparciu o surowiec znanego pochodzenia. To zapewnia jakość oraz trwałość prefabrykatów, a także ich zgodność pod względem parametrów fizycznych i użytkowych. Dzięki wieloletniej współpracy z zaufanym przewoźnikiem gwarantujemy również bezpieczne i terminowe dostawy prefabrykatów w obrębie całego kraju.