fbpx

Polski producent drewna konstrukcyjnego - Timber Agent

Drewno do budowy domów

/
/
Drewno do budowy domów
drewno do budowy domu

Domy drewniane cieszą się coraz większym zainteresowaniem inwestorów. Za ich wyborem przemawia naturalne pochodzenie surowca, jego konkurencyjna cena oraz fakt, iż drewno konstrukcyjne jest materiałem przyjaznym dla człowieka i środowiska naturalnego. Odpowiadając na zmieniające się potrzeby rynku w zakresie dostaw drewna Skład Timber Agent S.C. oferuje wysokiej jakości drewno do budowy domów. W stałym asortymencie posiadamy drewno do budowy domów szkieletowych oraz materiał dedykowany do tworzenia konstrukcji modułowych.

Drewno do domów szkieletowych

Drewno do domów szkieletowych to głównie drewno gatunków iglastych, choć na życzenie Klienta jesteśmy w stanie przygotować materiał także innego pochodzenia. Oferowane drewno do budowy domów to przede wszystkim:

  • modrzew – drewno odznacza się największą trwałością, jest odporne na szkodliwe działanie wody i wilgoci, nie boi się owadów ani grzybów, konstrukcje wykonane z drewna modrzewiowego z powodzeniem służą sto lat i więcej,
  • sosna – sosna to relatywnie tani materiał budowlany, za wyborem którego dodatkowo idzie łatwość obróbki, domy z sosny powstają szybko, a przy spełnieniu pewnych warunków konstrukcyjnych służą naprawdę długo,
  • świerk – świerk to kolejny z „budżetowych” rozwiązań, struktura drewna świerkowego powoduje niższą przewodność cieplną, dzięki czemu dom jest cieplejszy niż dom z sosny.

Interesują Państwa inne gatunki drewna do budowy domu? Zapraszamy do kontaktu. Dzięki szerokiej sieci dystrybucyjnej jesteśmy w stanie dostarczyć drewno, które najlepiej odpowie Państwa oczekiwaniom – od popularnej sosny, aż po elitarny cedr.

 

Drewno do budowy domów: Bezpośrednio od producenta

Oferujemy najwyższej jakości drewno konstrukcyjne od renomowanych producentów m.in. z Niemiec, Słowacji, Szwecji, Litwy czy Estonii. Ofertę wzbogaciliśmy również o drewno konstrukcyjne produkcji własnej. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania odbiorców, tak pod względem parametrów konstrukcyjnych i użytkowych drewna jak i ceny materiału.

Zamówienia na drewno do budowy domów szkieletowych  oraz pozostałe materiały z oferty Składu Drewna realizujemy na potrzeby odbiorców detalicznych i hurtowych. Stała współpraca z zaufanym przewodnikiem pozwala nam gwarantować bezpieczne i terminowe dostawy drewna na terenie całego kraju. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjaliści Timber Agent S.C. zapewniają fachowe doradztwo i pomoc w wyborze materiałów spełniających założenia projektowe.

Oferujemy również między innymi drewno BSH klejone warstwowodrewno kvh oraz tarcice budowlane.